[]

Kilise müziği şeklinde haber müziği

Merhaba arkadaşlar. Ya eskiden haber programlarının bitiminde veya başlangıcında kilise müziğine benzer böyle savaş müziği gibi bir müzik çalıyordu onu bulmaya çalışıyorum ama bulamadım.
 
Yok değil ya. Sanki eskiden Avrupa futbol şampiyonalarında da çalıyordu


  • dakota  (14.07.21 12:06:04) 
Haber bülteni diyince bu geldi aklıma;

www.youtube.com

edit:
www.youtube.com olabilir belki
  • atom karincanin torunu  (14.07.21 12:14:32 ~ 12:15:41) 
Olsa olsa budur; youtu.be
Reha muhtar 90lqr

  • rewlack  (14.07.21 12:20:30) 
show ve atv anahaber yıllarca bu müziği kullanıp durdular.
lux aetarna - clint mansell
www.youtube.com
  • biseysorcaktim  (14.07.21 14:19:17) 
youtu.be

bence bundan bahsediyorsun. "o fortuna". genelde haberlerde çalıyordu diye hatırlıyorum. videonun ortalarına doğru ilerle.
  • odunsu insan  (17.07.21 19:43:02 ~ 19:45:27) 
Fahir Atakoğlu - 12 Mart

www.youtube.com

Dünden Yarına Jenerik

www.youtube.com
  • anteelope_  (18.08.21 22:17:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.