array(0) { } ekşi duyuru - Samsung Galaxy A52 ve A71 Amazon ve Hepsiburada'dan kaldırıldı mı?
array(0) { }
[]

Samsung Galaxy A52 ve A71 Amazon ve Hepsiburada'dan kaldırıldı mı?

Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir telefon almayı düşünüyordum ama ertelemiştim. Şimdi almaya niyetlendim gibi. Ama şimdi de almayı düşündüğüm modeller olan Samsung Galaxy A52 ve A71 Amazon ve Hepsiburada'nın kendi stoklarından kaybolmuş. Satıcılardan almak gibi bir niyetim yok. Yalnızca bu iki platformun kendisinden yapıyorum alışverişleri. Stoklara yeni ürün girişi mi bekleniyor acaba yoksa kaldırıldı mı stoklardan? Ama ikisinde birden olması da kaldırılma ihtimalini güçlendiriyor gibi. Ona göre seçeneklerimi güncellemeyi düşünüyorum. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Teşekkür ederim.


 
Stokları bitmiş olabilir, yenileri gelebilir A52'nin bence, A71in yeni stoğu gelmeyebilir.
Eğer mevzu üçüncü parti satıcı güvensizliği ise ben olsam, mediamarkt, teknosaya falan da bakardım, mesela:
www.gittigidiyor.com
  • atom karincanin torunu  (13.07.21 22:19:32) 
Amazon a chat üzerinden sorun cevap veriyorlar. Bana bilgi sağladılar bu şekilde, ben de ürünü alabildim takip ederek


  • nucleon  (13.07.21 22:58:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.