[]

deniz ayakkabısı kullanıyor musunuz?

selamlar. yürümek dolaşmak için falan değil de özellikle akdeniz gibi her 2 balıktan 1'inin balon balığı aslan balığı olduğu sularda yüzerken deniz ayakkabısı kullanıyor musunuz?
 
Taşlı yerlerde kullanıyordum, ege taraflarında pek kullanan görmedim.


  • olaylar olaylar  (13.07.21 18:54:04) 
Kullanıyorum çünkü ayağıma yosun değse huylanan bir şehir çocuğuyum, doğaya çıplak ayakla temas etmekten hiç hoşlanmıyorum.


  • kobuzchu kiz  (13.07.21 19:03:29) 
Bazi denizlerde ayagi yaran taslar oldugu zaman kullaniyorum sadece.


  • invictae  (13.07.21 19:21:53) 
balon baligina gerek yok. safi kum bir plaj degilse illaki tasli bir yere denk geliyorsun. suyun icinde milyon tane organizma oldugundan en ufak bir kesikte intihap kapabiliyor. sirf playda bile sicak kum ayagini yakmasin diye bile giyebilirsin.


  • rm  (13.07.21 19:45:29) 
Geçen ayağıma deniz Kestanesi battı Foça da. Bundan sonra ayakkabı ya da Crocsla girerim denize. Bana büyük ders oldu.


  • westblack  (13.07.21 19:47:46) 
Evet her daim, plajda yürürken taşlar batmasın diye giyerim


  • mirty  (13.07.21 23:37:22) 
denize gireceğim zaman nerdeyse mayo kadar gerekli bir şey deniz ayakkabısı. her daim kullanıyorum.


  • rentts  (14.07.21 00:35:48) 
kullanmazdım ama geçen sene olimposta ayağımı kestim denizdeki taştan. taşlık yerde kullanırım.


  • jelly bear  (14.07.21 01:50:14) 
Yüzme bilmiorum ama deniz ayakkabım var.
Sahi neden var, neyse, soruya gelince kullanmak lazım bişi ayağa batmasın diye

  • photo85  (14.07.21 19:32:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.