[]

izlediğimiz dizilerin kaydını tutabileceğimiz bir site/app

aslında soru başlıkta ama anlaşılır olması için örnek vereyim. mesela filmler için letterboxd; kitaplar için goodreads siteleri gibi televizyon dizileri/mini diziler için kullanabileceğimiz bir site/app var mı tavsiye ettiğiniz?

edit: imdb hariç. o sitenin arayüzüne bir türlü alışamadım.

edit2: platform fark etmez, internet sitesi de olabilir uygulama olması şart değil.

 
Bu tarz sorularda platform da belirtilirse iyi olur.

iOS için iTV Shows var mesela

www.itvshowsapp.com
  • himmet dayi  (12.07.21 02:37:03) 
trakt.tv
tvtime.com

  • Ufuk  (12.07.21 03:22:16) 
2013'den beri trakt kullanıyorum mobilde hiç kullanmadım zaten pcde izliyorsam pcde tarayıcıdan kullanırım rahat rahat. küçük ekranda bişey izlemeyi sevmem. uygulamaları var ama nasıldır bilmiyorum. masaüstünde eski arayüzü daha güzeldi yıllar önce bu hale getirdiler ama hala kullanışlı geliyor alternatif aratmadı.


  • konetsu  (12.07.21 03:28:30) 
www.trackseries.tv

Bunu kullanıyorum ben birkaç yıldır ve memnunum
  • nundu  (12.07.21 07:27:12) 
Platformu şunun için soruyorum, iTV Shows iOS Exclusive bir uygulama. Google Play Store'da yok.


  • himmet dayi  (12.07.21 08:02:34) 
Yıllardır milyonlarca şey izledim. Birisi bir şey önerir misin dediğinde hiç bir şey izlememiş gibi kalıyorum :)) Doğal olarak dediğiniz şey ilgimi çekti ben de takip etme kararı aldım her izlediğim olmasa da top listemi yapayım dedim şöyle bir şey çıktı belki işinize yarar..

uzaydangelensesler.wordpress.com
  • denizmaniaherif  (12.07.21 09:51:59) 
episodecalendar.com'u kullaniyorum ben.


  • in vino veritas  (12.07.21 10:33:06 ~ 10:33:59) 
bence bu ıslerın cozumu bu değil. en iyisi herşeyin olduğu bir platformda (iptv) sonra güzel bir iptv uygulamasıyla geçmişleri otomatik olarak işaretlemek. netflix izlemeye devam et gibi birşey. yoksa bir yerden izle ötekinden not al bana kullanıcı dostu görünmüyor.


  • buenosdias  (12.07.21 11:28:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.