İse giris icin saglik raporu

Gorusmeyi yaptigim kisi aile hekiminizden de alabilirsiniz dedi.

Biraz once internetten bakayim dedim, "az tehlikeli" diye gecen isyerlerinde aile hekiminden raporumuzu alabiliyormusuz fakat yazana gore once isyerinden bi belge alip aile hekimine onunla gitmek gerekiyormus. Bana oyle bir belge vermedi ama.

Aile hekiminden ise giris icin saglik raporu alan var mi aramizda? İsyerinden belge goturmek mi gerekiyor yoksa dumduz gidip alabilir miyiz?

Tesekkurler.

belge götürmek gerekmiyor.

  • jelly bear  (11.07.21 23:09:22)
ben her zamanki gibi saglik ocagindan alacaktim ama vermedi. hastaneden aldim 55 lira odedim.

  • nibba  (11.07.21 23:47:21)
yani is yerinin beklentisini neyi test ettirmek istedigini bilmedigi icin doktor is yerinden kagit dedikleri bu. o halde standart bi sey yaptircaksin elin ayagin tutuyor mu kronik rahatsizligin var mi fln.

  • ala09  (12.07.21 10:30:35)
Bunu ciddiye alan bir yer olsaydı senden sadece tetkik ister, o raporu kendi işyeri hekimine yazdırırdı. Verdikleri tetkiklerin yanına yazacağı basit bir çalışabilir raporu iş görür.

  • Jux  (12.07.21 11:13:13)
Bakalim alabilecek miyim, yarin gidecegim aile hekimine :D bir keresinde vermeyip hastaneye postalamisti baska bir aile hekimiydi o zaman.

  • invictae  (12.07.21 12:59:58)