[]

Gencler yine bir yemek sorusu ile karsinizdayim

Yarin yazliga gececegiz, kahvaltiyi yolda yapalim diyoruz. Istanbul cikisli, tekirdag malkara gelibolu yolu uzerinde tavsiye edebileceginiz kahvaltici var midir? Gozlemesi de olsa harika olur ama olmasa da olur
 
istanbuldan çıkmadan çakallı menemencisi var birkaç yerde fiyatları çok abarttığı için ben artık gitmiyorum porsiyonu da küçük zira. e niye tavsiye ediyorsun dersen hiç denemediysen farklı bir lezzet denemek isteyebilirsin :))


  • soft  (11.07.21 22:00:57 ~ 22:01:07) 
Namık Kemal Üni. Kampüsünün orda bir çamlık var biz hep orada durup kahvaltı yapıyoruz. Kahvaltımızı kendimiz getiriyoruz ama:) bomboş bir mesire alanı gayet güzel. Minik bir piknik oluyor.


  • suicides underground  (11.07.21 22:18:16) 
Sultanköy'de Şarköy Çiftlik var. Opet'in hemen yanında ama ters istikamette kalıyor, küçük kavşağı kaçırmayın.


  • anthemis nobilis  (12.07.21 08:49:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.