[]

the witcher dizisi izlenir mi?

oyununu vs hiç oynamadım bilmiyorum. dizinin fragmanı gözüme çarptı ilgimi çekti. bir got havası var gibiydi ama dandik netflix dizisi de olabilir diye çekindim.

kalitesi nasıldır? öncelikle atmosferi sonrasında hikayesi nasıldır?


 
üff hem de nasıl izlenir... 2. sezon gelmeden 1. sezonu baştan izlemeyi düşünüyorum.

gaza gelip hiç cevap vermemişim sdkljf. kalitesi efsane. atmosferi de efsane. hikayesi de efsane. oyunu da efsaneydi. bence çok spoylır almamak, direkt başlamak lazım. asla tırt bi dizi değil.

@Huan8 :(
  • allineed  (11.07.21 16:41:31 ~ 17:13:02) 
kalite efsane değil, atmosfer efsane değil. kitabını okuyan ve oyununu oynayan biri olarak, dizi iyi değil ama izlenir. oyunu biraz eski ama halen çok iyi bir oyun, hikaye olarak bakarsan oyun diziyi tokat manyağı yapar. netflix her işte başarılı değil, witcher'da bunlardan biri.


  • Huan8  (11.07.21 17:01:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.