[]

böbrek yetmezliği olan kedim için azodyl arıyorum

merhaba kedimde böbrek yetmezliği var ve azodyl adlı ilacı bulmam gerek. fazla bir ömrü kalmadı. amazon'dan gelmesi uzun sürer ve geçen her dakika bıçak gibi saplanıyor resmen. türkiye'de sahip olan tanıdığınız veteriner vs. varsa lütfen benimle iletişime geçin.
 
ben de kedim icin getirmistim. oncelikle su var, icinde canli bakteri oldugu icin soguk zincir ile gelmesi lazim ama ben azodyl firmasinin kendi veterinerini aramistim ve 72 saat oda sicakliginda kalsa bile sorun olmayacagini soyledi, bu aklinizda olsun.

fb dan, amerikada yasayan turkler gibi sayfalara uye olun ve oraya yazin. ya da kadinsaniz amerika da yasayan gocmen kadinlar grubuna yazin, bu gruptan daha kolay donus alirsiniz.

ay sonu ben de gelecegim, o zamana kadar bulamazsaniz ben de getirebilirim.
  • oscar  (11.07.21 12:32:05 ~ 13:01:24) 
kedilerimin veterinerine sordum yokmus :( umarim bulursunuz. gecmis olsun.


  • batlegolas  (11.07.21 12:56:57) 
Selamlar, bilgim olmadığı icin soruyorum; azodyl olmak zorunda mi?

Biraz baktim Fransa'da azodyl yok baskalari var. Ipakitine misal ve o Türkiye'de bulunuyor gibi.
Bir de su arastirmaya baktim farkları yok gibi.
www.ncbi.nlm.nih.gov

"Ipakitine® (Vetoquinol, France), Azodyl® (Vetoquinol, USA), Renalzin® (Bayer, France), Rubenal® (Vetoquinol, France) and an additional recently developed product: Pronefra® (Virbac, France)"
  • logisticsmanager  (11.07.21 13:02:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.