[]

3d ev maliyeti

Mesela ibb’nin yaptığı bu 155m2 evin maliyeti nedir? Arsa ve diğer resmi evrak vs maliyetler hati
100 kağıda ya da daha azına mı yapılıyordur?

twitter.com

 
Ek olarak bunun dayanıklılığı nedir? Rüzgara depreme karşı


  • avatar is back  (10.07.21 17:22:34) 
Konvansiyonel inşaatlara nazaran daha ucuza mal oluyordur. Kısa sürede ediliyor, gereken çalışan sayısı az vs.

Dayanıklılığı ise tabii ki kullanılan çimentoya bağlı, nasıl slice edildiğine bağlı vs. Tabii yazıcının ayarlarının da iyi yapılmış olması lazım. Layer’ların biribirine iyi yapışması için offset’lerin düzgün ayarlanması lazım mesela. Bu arada İBB’nin yaptığında em dayanıklı indirdikleri HonetComb kullanılmış. :D ama kısaca evler için gayet dayanıklı olur.
  • seksli harf  (11.07.21 00:14:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.