[]

Birazdan covid tomografi sonucum çıkacak ama?

Diyelim ki değilsin dediler o zaman net bir şekilde rahat edebilir miyim? Yani ya virüs ciğerlere inmedi de boğazdaysa? Çok mu cahilim? Yoksa her vakada bi şekilde ciğerlere iniyor mu?

3 gündür üst solunum yollları adeta ağlattı beni. Yutkunurken takılma, sol gözde sürekli yaş, halsizlik, hatta ara ara ateş. Doktor bu sabah antibiyotik, damla va verdi ama kar etmedi henüz. Az önce geldim tomografi çekildi. İnsallah temiz çıkar. Temiz derlerese normal hayatıma dönebilir miyim? Yani antibiyotik falan kullanmaya devam tabi ki


 
tomografi temiz olsa bile covid olabilirsin. pcr testi de negatifse bir parça daha rahatlarsın. ama ikisi de normal olsa dahi covid ihtimaliniz var.


  • alicandan  (09.07.21 23:27:54) 
Bu belirtiler sadece covid'e ait değil. Başka hastalıklarda da bu belirtiler var. Negatif gelirse negatifsindir. Hele ki pcr'ye güvenmemek gerektiğini söyleyen bir dsö varken bu kadar bunalmaya gerek yok. Lütfen ev yapımı sirkeyi sulandırıp için, güneşe temiz havaya çıkın hareket edin sağlıklı beslenin ve morali yüksek tutun. Vitamin mineral takviye edin, gerektiğinde doktorun tedavisini de uygulayın. Tamam. Aşırı gerginsiniz, asıl bu gerginliktir hasta eden. Sürecin en başındaki "sakin olun korkmayın" telkinlerini hatırlayın, hâlâ geçerli.


  • 1bir1bir1  (09.07.21 23:33:51) 
herkeste ciğerlere inmiyor. dinlenin. sevgiler...


  • e haliyle  (09.07.21 23:57:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.