[]

ekşi duyuru mobilde sürekli giriş yaptırtıyor mu sizde de?

ekşide ki gibi bir şifre girip aylarca takılamıyor muyuz burada? yarım saate bir atıyor beni ya mobilde. sürekli giriş yaptan giriyorum (beni hatırla yapıyorum)
 
Normal bilgisayarda da öyle. Sadece mobilde değil.


  • inheritance  (09.07.21 22:09:48) 
evet dakka basi giris yapiyorum -_-


  • in vino veritas  (09.07.21 23:11:33) 
Evet. Sık sık.

Ama bazen sağ üstteki giriş butonuna basmam yeterli oluyor. Hic kullanıcı adı ve şifre bölümüne yönlendirmeden doğrudan giriş yapıyor. Bu ne zaman nasip oluyor anlamadım tam olarak.
  • biseysorcaktim  (10.07.21 12:21:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.