[]

Storytel kitap onerisi

Hangi kitapları önerirsiniz?

Ben, jules Verne kitaplarını öneriyorum başta. So

Murat Menteş kitaplarını da öneririm, özellikle dublörün dilemmasi çok iyi.

Bir de Ayşe kulin de güzel eserler yazmış, köprüyü çok beğendim. Dizisini de özlemiştim ama kitap da dinlenmeli bence.

 
suç ve ceza. umut tabak güzel seslendirmiş.


  • phonex  (09.07.21 01:57:17) 
Kürk Mantolu Madonna'yı Mert Fırat gayet güzel okumuştu. Tavsiye ederim.


  • matilda  (09.07.21 13:57:02) 
fasa fiso. teoman. kendi sesinden otobiyografisi. çizgi roman nerdu, utangaç bir çocuktan depresif bir şarkıcıya geçişini anlatmış. bojackvari biraz.


  • unalub  (09.07.21 15:41:52) 
Tavsiyelerin hepsini dinledim. Sanırım fazla vakit geçiriyorum storytelde


  • mezarkabul  (09.07.21 19:38:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.