[]

Kombinin altından su akiyor

Basınçtan dolayıdir diye internetten okudum. Basıncı azaltinca sorun geçer seklinde yazmışlar. Ama tesisatciyi aradım, abi basıncı azaltsan bile tekrardan çıkacak o parça değişmesi lazım ded ereksiz yere para harcamak istemiyorum. Sadece basıncı azaltip düzelten oldu mu önceden?

Teşekkürler


 
Bir petekten sisitemin suyunu al, sinbqsinc seviyesi düşer. 1-2 aralığında olmalı. Yine de akiyorsa servis.

Bir de yoğuşmalı kombiler de su gideri oliyor klima gibi hafif su gönderiyor ama onun ayrı hattı oluyor. Ondan bahsetmiyorsunuzdur muhtemelen?
  • nucleon  (08.07.21 19:36:36) 
Ne marka


  • Mistyimage  (08.07.21 20:14:17) 
Bir petekten suyu al. Fazla suyu atiyordur basınçtan dolayi.


  • westblack  (08.07.21 20:33:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.