bu masa nasıl?

www.ikea.com.tr

kullanan var mı? sağlam mı bunlar?

edit: mutfak için kullanılacak. yemek yenecek üzerinde.

Ne için kullanılacak? Üzerine ağır yükler binmeyecekse gayet sağlam.
Biz bir süre mutfakta kullandık, şimdi balkonda duruyor. Tabak çanak koyup yemek yemek için gayet uygun, ağır bir laptop koyup çalışmayı da kaldırıyor ama üstüne yaslanıp ağırlığını veren bir yetişkin insan olursa beni tedirgin ediyor.

  • kobuzchu kiz  (08.07.21 16:02:17)
yeriniz dar mi? bu tarz duvara monte masalar cok saglam olmayabilir, dar alanlar icin optimum fayda saglar,

yeriniz darsa daha masa gibi masa almaniizi tavsiye ederim. sunun gibi kare olabiilir, daha uygunu da vardir illa ki, hem daha mobil istediginiz yere cekebilirsiniz bunu, bes santim saga on santim sola

www.ikea.com.tr

  • exlibris  (08.07.21 17:02:50 ~ 17:05:08)
@exlibris 1. masa bende var ve 74-74 olsa da hiç küçük değil. bana dar bir şey lazım mutfak için. maks 60 cm olmalı genişliği. uygun güzel bir şey bulamıyorum bir türlü.

  • dnzbrs  (08.07.21 17:38:29)
Ben yıllarca kullandım çok sağlam bir masa. Yemek yiyorduk sıkıntısız. Ama benim sevmediğim tek yanı kapalı konumdayken bir 5 cm daha geniş olmasını isterdim. En azından küllük vs. Koyabilmek için.

  • cilekli krep  (08.07.21 22:19:18)
Bizim mutfak masamız bu. Üstünde yemek yenebiliyor, genelde hızlı yemeklerde tercih ediyoruz. Tabak çanakta sorun olmaz, alt desteği de sağlam, abartmadan tabii ağır kavanozlar makineler de koyuyoruz gerektiğinde. Alanınız darsa direkt alın bence.

  • somethinginthewayshemoves  (09.07.21 02:16:07)