[]

arabamı çizmişler

arkadaşlar fotoğraftaki çizik sağ ön kapıda. elle ya da anahtar gibi bir şeyle mi yapılmış sizce ? Dün hiçbir şey yoktu sabah fark ettik . Bir yere vursam ya da vurulsam anlardım. Bi renk kalıntısı ya da göçük vs olurdu, Otoparkta da tek ben vardım. Anlamadım vallahi
 
dalgalanmaya bakılırsa birisi çizmiş, kamera falan yok mu gören?


  • reanarchy  (08.07.21 11:07:51) 
@reanarchy maalesef arka tarafta kalıyor kamera görmüyor orayı. apartmandan yapmış olabilirler herhalde ama anahtar çiziği gibi geliyor bana da.


  • kestane gürgen palamut  (08.07.21 11:13:39) 
sona dogru derinlik azalmis. insan eli degmis gibi.
bir de 2li cizgi. muhtemelen anahtarliktaki 2 anahtarla surtturup devam etmis gibi.

hatali yere park ettigin icin baska arac sahibi olabilir.
  • buenosdias  (08.07.21 11:49:03) 
Bu iki çizginin de aynı anda tamamen kasıtlı ve metal gibi sert bir cisimle çizilme ihtimali yüksek.
Çizgilerin sadece kalınlığı hariç uzunluk ve doğrultuları birebir aynı gibi.
Tek bir çizgi olsa çocukların kullandığı bisikletin tutma yerindeki plastik aparat bazen olmayabiliyor. Ondan dolayı çizilmiş olabilirdi.
  • Erva  (08.07.21 12:09:05) 
geçtiğimiz ay bizim sitede çocuklar bir kaç arabayı çizmişti böyle.
benzer bir şeydir belki.

  • teritori  (08.07.21 14:47:04) 
Geçmiş olsun.
Bende de benzeri oldu. Neyse ki seramik kaplama korumuş. Boyaya kadar inmemiş.

  • flo  (08.07.21 16:03:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.