Twitter nasıl kullanacaz ?

Fav alsan sürekli bildirim geliyor veya bi twit atsak bi sürü cevap geliyor. Iki hesap açayım biriyle okuyim diğeriyle twit atayım diyorum twit attigim hesap çok kısa sürede kapatılıyor twitter tarafından? Bunun çözümü nedir yahu?

sessize al

telefon ayarlarından bildirimleri kapat.
  • not sure if serious  (07.07.21 17:52:34)
O zaman kullanmanin ne mantığı kalıyor ki? Fenomenler napiyor onu anlamadim

  • ir mania  (07.07.21 18:08:07)
favlardan gelen bildirimleri kapat sadece? Yani uygulama içinde bildirimler kısmına bakınca görürsün ama telfonunu yormaz bildirim gelip. Ben o şekilde kullanıyorum ki öyle aşırı fav alan biri de değilim. Mention, rt, takip ve alıntılarda telefona bildirim geliyor.

  • nundu  (07.07.21 18:44:37)
nundu+1 ben de 12 yildir kullanirim daha anca 300 kusur takipcim var. fav mav uygulama disi bildirim ne varsa kapattim. girince nasil olsa gorurum. 10 kez giriyorum gunde...

bildirim kapatmanin twitter kullanmanin mantigina aykiri olmasi durumunu anlayamadim. bilakis fenomenler/cok etkilesim alanlar %100 kapatiyordur.

-Iki hesap açayım biriyle okuyim diğeriyle twit atayım diyorum twit attigim hesap çok kısa sürede kapatılıyor twitter tarafından?

bu kismin ilk kisimla alakasini cozemedim ama hesap kapaniyorsa (cok cevap geliyor demenizden yola cikarak) diyorum ki her kesimin begendigi seyler yazmiyorsunuz ve sikayet ediliyorsunuz muhtemelen. arada twitter ihlaline giren bir sey varsa hele kapatilmasi cok kolay.
  • supergirl  (07.07.21 21:46:27 ~ 21:47:10)