Koltuktan kurtulamiyorum?

Mahalledeki spotcu almiyor, letgoya koydum cazibesini arttirsin diye yanina mini firin da koydum herkes firini istiyor sadece koltugu isteyen yok. Nasil kurtulunur koltuktan? Sehir Ankara

çöp kutusunun yanına koyun biri alacaktır

  • rofwts  (07.07.21 10:26:44)
buraya da koy. olmadi ver gitsin bir ogrenciye sevabina.

  • buenosdias  (07.07.21 10:27:02)
Para istemiyorum ki zaten?

Copun yanina koyamam ya devasa koltuk cok sacma olur cok islek bir yer
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (07.07.21 10:28:23)
@rofwts +1

Değil araba, pek insan bile geçmeyen bir ara sokağa bazı eşyaları koymuştum. Yarım saat içinde birileri alıp götürdüler.
  • the coon  (07.07.21 10:31:37)
(git: 1369219)

aynısını yaşadım, en son mecbur ite kaka koltukları bırakmıştık çöpün yanına. daha biz indirirken yakınlardaki kız yurdunun sahibi istemişti yurda koymak için.2. koltuk atma vakamda da 2 saat geçmeden aldılar çöpün yanından.

belediyeleri veya kızılay'ı arayın ama genelde 2 haftadan önce gelmiyoruz diyorlar, pandemi döneminde nasıl olur bilmiyorum.

ben cevabı yazarken çöpün yanına koyamam demişsiniz, en kötü ihtimalle yoldan geçen hurdacıyı çağırın.
  • amugochi  (07.07.21 10:31:43)
Muhtara soyleyin. Muhtarlar ihtiyac sahiplerini bulur. Ama gelip almalari gerekşyor vs dersin. Arac da ayarlarlar. Ama verilebilecek bir koltuksa konus bence. Cope atilcak gibi eskiyse olma o is

  • exlibris  (07.07.21 11:05:15)
geçen yıl kervan'dan aldığım bir berjeri ne ettiysem okutamadım. okutmayı bırak, bedava veremedim... en sonunda bir koltukçuya gittim, dedim böyle böyle elimde bir tekli berjer var. koltukçu ilgilenmedi, koltukçudaki kadın ilgilendi...

öyle de lanet bir olayı var koltuğun. vakti zamanında 1000 tl verdiğim koltuğa, bedava olsa bile bakan olmadı. bir arkadaşla, gece vakti bir çöp konteynırının yanına koyup topuklayın. başka bir öneri gelmiyor aklıma.
  • mermize  (07.07.21 11:07:32)
lol :D
bedava kısmına koyun letgonun. öğrenci sitelerine yazın.

  • rewlack  (07.07.21 11:20:20)
çok sorun bedavaya gelip almıyorlar. alan ben nasıl götüreceğim deyip nakliye istiyor birde borçlu çıkıyorsun.

  • nedendir bilinmez  (07.07.21 11:23:29)
Kolları, üst kısım, alt kısım gibi parçaları sökülüyorsa söküp parça parça çöpe atın.

  • Tutkun  (07.07.21 11:39:58)
Geçenlerde ben de benzer bir soru sordum burada. Koltuk ve iki tane kitaplık vardı kurtulamadim bir türlü, bedava bile almadılar. Elime tornavida ve falcata aldım sokebildigim kadar soktum her yerini, demonte ettim. Sonra parça parca çöpün yanına bıraktım. Ertesi gün gitmişti parçaları.
Çalışan halini bedava almadı kimse parça parça olunca aldı enteresan cidden.

  • sckxyss  (07.07.21 13:49:55)
Ya Çankaya Belediyesi alıyor diyorlardı ama nasıl alıyor, nereden alıyor, ne zaman alıyor, gerçekten alıyor mu yoksa bu bir şehir efsanesi mi bilmiyorum. Bir arayıp sor istersen.

  • buff  (07.07.21 13:55:13 ~ 13:55:35)
  • entropik  (07.07.21 14:58:23)
Care facebook 2. El gruplariymis

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.07.21 23:35:34)