[]

Cam filmi

En çok duyduğum llumar, bunu önerir misiniz?

Ne ön kapılarda ne arka kapılarda film var, güneşte falan pişeriz diye önlere düşük numara, arkalara bir numara üstü düşünüyorum.

Polis falan sorun çıkarır mı bu şekilde?

 
Ben ön cam 1 numara

Geri kalan 4 cama 3 numara ile geziyorum bir sorun yaşamadım zindan gibi araba. Muayeneden de geçtim. 3m benimkisi.
  • phiphi  (07.07.21 10:46:15) 
yan camlara polis sorun cıkarmıyor.
hatta ön cama şeffaf film bile yaptırabilirsiniz.

yan camlara komple llumar atr35 (2 numara diye geçer)
para varsa ön cama da llumar air80 öneririm.
  • nuisance  (07.07.21 12:01:05) 
llumar ahmet’e 2019 Mart ayında gidip taktırmıştım. Hala ilk günkü gibi. Hem kalite malzeme hem mükemmel işçilik. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız bu ustayı tavsiye ederim.


  • zoghurt  (07.07.21 13:19:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.