[]

Seramik kaplama, kaput koruma vs.

Hangisini önerirsiniz, aralarında çok fark oluyor mu?

Bir de zımbırtıyı internetten alsak, detay işi yapan bir yere götürsek işçilik ücreti karşılığında yaptırabilir miyiz?

Not: İstanbul

 
Kaput koruma derken şeffaf folyo olan kastediliyorsa en azindan sıçrayan taşlardan vs korur kaputu, seramik kaplamada işte insanlarin parasini nasil cebinden alirim diye dusunup cikarilmis bisey gibi gelir herzaman bana.spot ışıklar altinda parlayan arabalar 3 5 yikamada eski haline doner:)


  • efsane  (07.07.21 12:26:57) 
iyi bir kaplamacıda yapmazsan kaputu boyatacak hale getirebilirsin. işinin ehli, kaliteli kaplama yapan bir yerde yaptırmak lazım. ama yok ben kamyonun arkasında gitmem, kaputa taş değdirmem diyorsan seramik kaplama en iyisi.


  • false pretension  (07.07.21 16:53:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.