[]

Bir kedi isteyene beş kedi vereyim mi?

Selamlar, 26 Haziran doğumlu dört yavru var. Iki hafta sonra seyahate çıkacağız arabayla. Yol da 16 saat falan. Yavrular o kadar yolda perişan olur diye. Anne ve dört yavruyu bu arkadaşa versem aşırı zorlanır mis sizce? Yavruların kakası vs bir süre hiç sorun olmuyor zaten, anne hallediyor. Hem kedilere birkaç hafta bakınca ömür boyu bir kediye bakıp bakmayacagini da anlamış olur belki diyorum.

Soru; bir yavru kediye bakmakla 1 anne dört emmekte olan kediye bir iki hafta bakmak kıyaslama götürür mü?

Kısırlaştırma konusuna girmeyelim lütfen, kısırlaştırma karşıtı değilim. Uzun uzun anlatmak istemediğim bir mevzu.

 
Arkadaşına bağlı. Bana versen zorlanmam, yavruların bi yükü yok aslında düşününce çünkü anne bakıyor zaten. Ama pek kedi deneyimi olmayan biri için biraz overwhelming bir deneyim olabilir. Birinin hayvanı ile ilgilenmek zaten kendi içinde biraz gergin bir deneyim oluyor, bir şey olursa falan diye endişeleniyorsun. Onun üzerine bir de 4 kedinin yavru olması biraz daha endişe verici olabilir.

Bunu arkadaşınla konuşarak bi karara bağla, yani 5 kediyi birden sormadan kakma adama :) Bakabilirim derse bırak, ama yedekte bir planın daha olsun. O bakamazsa devreye girebilecek başka biri mesela.
  • buff  (07.07.21 13:53:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.