[]

Aşağıdaki Volta Marka Elektrikli motosikleti Bodrum'da nerede bulabilirim?

Selamlar,

Soru başlıkta. Anneme alacağız ve Bodrum taraflarında ikamet edip satan var ise mesaj atabilir mi? Bir de belli bir hız anında taşa takılma durumlarında sarsılma ya da yan yatma gibi durumları olabiliyor mu ?

www.sahibinden.com

 
Motoplus Bodrum

CEVAT ŞAKİR MAH. KIBRIS ŞEHİTLERİ CAD. NO:313 BODRUM / MUĞLA
Tel : 0252 319 0193
www.google.com!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x14be6d41b3a18d53:0xc0d49c11512f0c6b!8m2!3d37.041845!4d27.4073011
  • sutlu nescafe  (07.07.21 09:24:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.