kabin boy veya baston bebek arabasi tavsiye

ikisinin kapanis sekli haric cok bir farkini anlamadim, varsa aydinlatabilirseniz iyi olur. bir de cybex all city ile hamilton x1'e baktim ikisi de kapaninca kapladigi alan acisindan cok tatmin edici. ama cocuk icinde rahat ediyor mudur bilemiyorum.

kriterlerim:
-cocuk icinde rahat etsin
-tek elle acilip kapansin
-cok agir olmasin
-tabii ki saglam ve guvenli olsun
-mumkunse tentesi genis olsun
-cocugu cok sarsmasin, suspansiyonu olsun
-kapaninca az yer kaplasin
-baston ve kabin boylarda cok bulunan bir ozellik degil ama cift yonlu tasima yapilabilse muthis olurdu.

butce 5 bine kadar cikabilirim.

mclaren serisi çok iyi diyorlar.

  • reanarchy  (07.07.21 09:07:58)
bütün kabin boylarda şöyle bir sorun var. çocuk arkasına yaslanıp dik oturamıyor. benim için çok rahat ama çocuk içinde çok rahat değil gibi geliyor(1 yaşında). baston almamamın sebebi uzunluğunun bagajıma sığmamasıydı.

  • cilekli krep  (07.07.21 12:23:20)
@cilekli krep, peki siz hangisini aldiniz?

  • in vino veritas  (07.07.21 13:29:42)
Biraz geç gördüm ama hamilton aldım. Tek elle kapanabiliyor ama tek elle açılmıyor.

  • cilekli krep  (09.07.21 13:43:40)