[]

Ankara’dan İstanbul’a para ödenmeyen yol var mı?

Ogs’siz, egs’siz gidiş var mı? Hangi güzergah?
 
Ankara merkezden D750 karayolu ile geredeye oradan da D100 karayoluna baglanirsaniz ucretsiz bir sekilde ulasabilirsiniz.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (06.07.21 18:17:05) 
"istanbul yolu" olarak tabir ettiğimiz fatih sultan mehmet bulvarı'na çıkıp dümdüz giderseniz o yol istanbul'a kadar ücretsiz bir şekilde gidiyor. yeter ki herhangi bir yerden yeşil renkli "istanbul" tabelasına sapmayın. mavi renkli "istanbul" tabelalarını takip etmeniz yeterli.


  • kibritsuyu  (07.07.21 00:41:30 ~ 00:44:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.