[]

Youtube bir şarkıyı dönüp dönüp çalmak istemek

böyle bir özellik var mı? şarkı bitince yeniden başlasın.
 
Videoyu sag tiklayip Loop secenegini secin.


  • sertac akin  (06.07.21 17:06:20) 
O şarkıyı yeni bir listeye ekle. Videonun sağ altında listeye ekleme butonu var yatay. 3 çizgi ve + şeklinde. Sonra menüden o listeye gir. Sağdaki görünümde tekrar et butonunu aktif hale getir.

edit: Loop varmış :D boşuna kastım o kadar. Ama birden fazla şarkı olunca böyle yapabilirsin. Aklında olsun.
  • himmet dayi  (06.07.21 17:06:54 ~ 17:07:36) 
Kaynak yapıyorum, aynı şeyi Android uygulamasında ve Android TV uygulamasında yapmanın bir yolu var mı?


  • inheritance  (06.07.21 20:59:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.