yaparken kendinizi unuttuğunuz bir hobi var mı?

vaktin nasıl geçtiğini anlamadığınız, mümkün olduğunca fazla zaman ayırmaya çalıştığınız aktiviteler neler hayatınızda?

yaklaşık üç aydır üç boyutlu modelleme yapıyorum bilgisayarda. vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum gerçekten. iş yerinde ya da dışarıda eve gitsem de başına otursam diye dakika sayıyorum.

  • coldegezenkutupayisi  (06.07.21 11:31:35)
amigurumi, örgü, panç nakışı ve etamin benim için yıllardır en güzel rehabilitasyon yöntemi

  • kakamelsokoban  (06.07.21 11:51:35)
Kıyafet örüyorum.
Duvar süsü ile başladım ama ortaya giyilebilecek bir şey çıkarma olayı beni çok tatmin etti.
Hobi olarak kalsın paraya döndürmeyeyim dedim ama sanırım bunun için birkaç adım atmam gerekecek mevcut koşullarda.
Yani yeni bir hobi bulmam gerekecek gibi görünüyor :/
  • mutekebbir  (06.07.21 12:48:00)
Kanaviçe ve ebru

  • jazzabel  (06.07.21 13:16:23)
bilgisayarda photoshop ile elimdeki fotoğrafları editlerken (gimp programı ile) arka planda müzik açıyorum. 4-5 saat keyifle otururum zaman nasıl geçiyor anlamam

  • pasifik beyaz surmeli yunus  (06.07.21 13:18:16)
Spor, resim, seramik.

  • ruhen hastayim ben  (06.07.21 13:23:35)
Evde eşim ve kedilerle beraber boş beleş vakit geçirirken bira içmek

Koşmak

Fenerbahçe Beko' nun maçını, antremanını, herhangi bi' şeyini izlerken bira içmek

Mutfakta bira içerken arka fonda fado olur, Balkan ezgileri olur, Yunan müziği olur, İtalyanca şarkılar olur yemek hazırlamak.

Bunlar ayin gibi geliyor bana.
  • kumandanim  (06.07.21 13:57:38)