Datça mı Marmaris mi?

Merhaba,
Önümüzdeki 5 gün falan bu bölgede olucam. İkisine de daha önce hiç gitmedim. Artı ve eksikleriyle nereyi tavsiye edersiniz?
Mümkünse biraz su aktiviteleri yapmak istiyorum, flyboard, jetski, parasailimg. O bölgede rüzgar sörfü de varmış galiba. Gece hayatı çok büyük bir elzem değil ama barları falan olsun gene, kulüp olmasa da. Datça emekli kasabası gibi mi? Bir de plajları kum mu buraların çakıl mı?

Teşekkürler

datça emekli kasabası gibi bence, marmaris'te çok daha fazla seçenek var. ayrıca datça'ya ulaşım çok uzun sürüyor. Marmaris'e gelirseniz bozburun, selimiye vs gibi yerlerde değişik alternatifler var, marmaris merkezde de bar kulüp vs ortamı var.

  • rentts  (06.07.21 10:19:06)
genç biri olarak kişisel deneyimim sonucu diyorum ki Datça yaşlı kafaların yeri. ben acayip sıkılıp kaçmıştım hemen. Marmaris daha eğlenceli bir tatil merkezi. barlar ve etkinlikler de çok ve çeşitli. çok hatırlamıyorum ama plajları da güzel gibiydi, çakıllıydı galiba. ikisi arasında bir seçim yapılacaksa Marmaris derim ben.

  • dnzbrs  (06.07.21 10:20:04)
datça sakin bir yer etkinlik azdır. marmaris gökova tarafında su aktiviteleri var. rafting vb. de.

  • mikahakkinen  (06.07.21 15:05:50)