facebook

156 fotoğraftan oluşan 190 megabyte'lık fotoğrafı java ile upload etmeye çalışıyorum. iki kere denedim ikisinde de sonuna kadar ilerledi ve hata verdi. nedendir, ne yapmalıyım?

hatayı bilemiyorum, ama irfanview ile toplu olarak tüm resimlerinin boyutunu tek hamlede düşürebilirsin. o şekilde daha hızlı olur.

  • yons  (30.05.10 13:31:34)
facebook çok foto yüklemeye çalışınca sıçıyor. azar azar yüklemeyi deneyebilirsin, ya da java olmayan foto upload şeysi hep çalışır.

picasa vs. için addonlar var facebooka yüklemek için.
  • passion rules the game  (30.05.10 14:19:51)
toplu yuklenmiyor, ben de ya$adim ayni sorunu. 6$ar 6$ar yukluyorum.

  • chieko  (30.05.10 15:48:35)
kaç kere denedim olmadı valla. amelelik oluyor ama 6'şar yapıyorum ben de şimdi.

  • sanal uyku  (30.05.10 15:59:59)
tinypic.com dan facebook a fotoğraf yükleyebileceğin bir program var. onu indir onunla yükle.

  • hoot  (30.05.10 17:56:45)