[]

Hgs nasil devir alinir

Arkadaslar selam bir arac aldim ama hgsyi nasil uzerime alacagim. Eski sahibine ulasma imkanim yok aracin
 
Üzerine almana gerek yok. Etiketi söküp yeni etiket alabilirsin.


  • himmet dayi  (05.07.21 20:35:50) 
Araç ruhsatıyla PTT'ye gitmeniz yeterli. Eskiyi düşürtüp yeni bir etiket alacaksınız.


  • captainimsi  (06.07.21 00:29:50) 
büyük ihtimalle eskiyi düşürtemeyeceksiniz. Ancak aynı plaka üzerine birden fazla HGS alabiliyorsunuz.

Devirden daha kolay.

Bir de kullandığınız bankadan almanızı tavsiye ederim. Para yatırması, günü gelince kapatması vs. çok daha kolay oluyor. PTT'den aldığınızda her şeyi dert.
  • burfak  (06.07.21 10:25:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.