[]

hes kodu başkasının eline geçerse ne olur

Anacığım hes kodunu yazdığı kağıdı düşürmüş. birinin eline geçmesin, o kodu iptal et bana yeni kod çıkart dedi ama zaten tc no da hes kodu da ortalık malı oldu.
1. birinin eline geçerse bişey olur mu, iptal etmeye gerek var mı? 80 yaşındaki kadının başına iş açılmasın durup dururken.
2. iptal etmeye gerek varsa nasıl iptal ediliyor?


 
E devletten kodu iptal edip yeni kod alabilirsiniz.


  • westblack  (05.07.21 17:52:03) 
Bir şey olmaz. Zaten her yere girişte söylüyorsun. Gizlilik ihlali olmasın diye HES kodu var, yoksa TC Kimlik söylenirdi.


  • himmet dayi  (05.07.21 18:13:28) 
Hayat eve sığar uygulamasından, kodlarıma girip ilgili kodu sil deyip silebilirsiniz.

Kimse bişey yapamaz hes koduna. Sadece birisi inat yapıp gidip koronanın olduğu bir ortama girip sonra aynı yere başka koronalı birinin hes koduyla giriş yapsa, temaslı durumuna düşebilir. Bu ihtimal 750 milyarda 1 ihtimaldir. Belki bi sağlıkçı kodu bulup gidip o koda hastalık tanımlar 14 gün sağa sola çıkamazsınız. Bunun olasılığı ise 500 milyarda 1’dir
  • avatar is back  (05.07.21 18:15:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.