[]

bu aracın marka / modeli ne?

www.memurlar.net

tipi egea gibi duruyor ama logo kısmı ford gibi


 
Focus


  • himmet dayi  (05.07.21 17:38:56) 
focus 2019 olabilir


  • reanarchy  (05.07.21 17:41:09) 
@himmet dayı ve @reanarchy, meraktan soruyorum fordlar çok sağlam araçlardı, böyle bir kazanın ölümle sonuçlanmasına araç sebep olmuş mudur? yoksa emniyet kemeri vs mi?


  • avatar is back  (05.07.21 17:42:40 ~ 17:42:53) 
1. henüz fizik kurallarinin önüne gecebilen bir arac icat edilmedi. yani güvenli olabilmeleri icin hiz limitleri var.
2. emniyet kemeri ayri bir faktor
3. arac takla atmis. aracin icindeki sabitlenmemis bir cisim de sorun yaratmis olabilir ya da disaridan aracin icine giren bir cisim olabilir.
4. hava yastiklari tamirli vs. olup düzgün acilmamis olabilir.

soruya cevap: arac focus
  • helenart  (05.07.21 17:54:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.