[]

Kiralık Ev Sorunları

Arkadaşlar merhaba,

Geçtiğimiz günlerde de benzer duyurular gördüm. Ama bu durum beni o kadar çok bunalttı ki ayrıca o mevkiideki duyuru kardeşlerime sormak isterim.

Mimaroba bölgesinde kiralık ev arayışımız var. Anladığım kadarıyla bizimle birlikte 500.000 kişinin de arayşı var ki kiralık ve yok ve piyasa çok yükselmiş durumda.

Deprem bölgesi olması nedeniyle; yeni yönetmeliklere uygun yapılmış, temiz 3+1 arıyoruz. Ama 6.000 TL'den kapı açıp 1 yıllık peşin kira isteyenler mi dersiniz, parkeleri sökülmüş eve 3.500 - 4.000 TL kira biçenler mi dersiniz ne ararsanız var ne yazık ki...

Bölgede oturup bir yol gösterecek, eşi - dostunun kiralık evi olan var mı? Piyasalar düşer mi? Ne dersiniz?

 
Hocam ev arayan çok şu dönemde. Piyasa düşmez. Bu ülkede artık hiçbir şeyin fiyatı düşmez. Bunu beklemeyin boşuna. Ne alacaksanız, ne kiralayacaksanız hemen yapın. Ay sonunda her şeye minimum %25 daha zam var.

Açıklanan zamlar, üfe-tüfe rezilliği her şeyin daha yeni başladığını gösterdi. O yüzden kafanıza yatan bi yer bulunca dolandırılmadan hemen tutmakta fayda var.
  • Deathrow  (05.07.21 16:32:18) 
piyasalar düşmez.
kira fiyatları asla düşmez.
kriz herkesi vurmuyor, kriz gelir dağılımındaki uçurumu arttırıyor. dolayısıyla parası olana ev almak eskisinden kolay; parası olmayana ev kiralamak eskisinden zor.

bulduğunuz optimum evi hemen tutun, kaçırmayın.

ayrıca @Deathrow+1
  • rewlack  (05.07.21 16:46:42 ~ 16:47:16) 
daha 2 yıldır şehir dışında olan üniversite öğrencilerinin talebi olacak 1-2 aya.


  • nuisance  (05.07.21 16:51:58) 
büyükçekmece sahil tarafına bakın.


  • uykulu_fb  (05.07.21 18:09:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.