Adana demirspor'a ne oldu?

Futbol falan takip etmem de en son 8 tane taraftari olan 5. lig komunist takimdi hukumet ele mi gecirdi 1. lige cikmis falan diyorlar?

Evet sancak ailesinden biri başkanlığa gelmişti galiba. Bence bu sansasyonel transferleri narkasında da kirli bir para trafiği var ama ispatlayamam tabi.

  • teletabi  (05.07.21 15:27:55)
Adanademir net bir projeydi.

  • mg3929  (05.07.21 16:24:50)
takip etmedigin cok belli. yonetim icin bir sey diyemem ama adana demir cok uzun suredir ikinci ligdeydi, her zaman da ulkenin en cok taraftari olan sehir takimlarindan biriydi. yillarca birinci lige cikmak icin ugrastilar, kac tane final kaybettiler. oyle bir yazmissin ki okuyan batmanspor bes sezonda amatorden super lige cikti sanir.

  • der meister  (05.07.21 18:22:53)
Su transferlere falan bakarsak iki sene sonra tekrar ikinci lige duser??

batirir bunlar kulubu..
  • heartwork  (05.07.21 18:57:09)
Hic bir bağım yok siyasi ruzgar noktasinda hakkinda var ama taraftar tespitini her yerde yapma hocam futbol cahili derler :)

  • pofudukayi  (05.07.21 19:12:58)