[]

Lenslerinizi nereden alıyorsunuz?

Lensmarketten daha ucuza satan siteler gördüm, lensoptikal gibi bir şeydi sanırım, güvenilir midir? aldınız mı hiç? bir de hangi markadan alıyorsunuz? ben Acuvue Oasys'in iki haftalık olanlarından almıştım. çoğunlukla gözlük kullandığım için lens tecrübem çok az.
 
yıllardır lensmarket'ten alıyorum çok memnun olduğum için hiç farklı sitelere bakma ihtiyacı duymadım. acuvue oasys'ciyim.


  • asisamus  (05.07.21 10:29:56) 
asisamus +1
10 yıldan fazladır lens kullanıyorum. soflens 38'ciydim üretimden kalkana dek. şimdilerde bakınıyorum hangisini taksam diye. soflens 59 ve purevision tırt çıktı.

  • dnzbrs  (05.07.21 11:46:07) 
Bu arada, soruma verilen cevap üç olarak görünüyor ama iki cevap görüyorum. Bir sorun mu var duyuruda?


  • mezarkabul  (05.07.21 15:52:30) 
gözlükçülerden alıyorum. markayi unuttum ama airoptic mi ne


  • batlegolas  (05.07.21 16:31:36) 
müşteri hizmetleri aşırı iyi olduğu ve çok hızlı teslimat yaptıkları için lensmarket’ten, bazen biofinity bazen de oasys alıyorum. hemen hemen bütün markaları denedim bu ikisinde kaldım.

lensmarket dışında lensci.com’dan da çokça almışlığım var. orası da bir lensmarket olmamakla beraber fena değil.
  • ozgur bir kusun hatirati  (06.07.21 09:46:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.