[]

bu hangi ülkenin ingilizce aksanı?

www.youtube.com
 
Standart İngiliz aksanı ama okuyan native değil. S ve t seslerinden anladığım kadarıyla anadili felemenkçe olan biri. Hollanda ya da belçika olabilir.


  • Jux  (05.07.21 00:10:25) 
İngiliz ingilizcesi. İtalyn asıllı olabilir.


  • hepbiarayisicinde  (05.07.21 00:37:09) 
Kisiye internetten baktim; hollandali olma ihtimali var. Hollanda/almanca duyacakmisim gibi oldum dinlerken.


  • logisticsmanager  (05.07.21 00:45:59) 
Adam hollandalıymış ama akademik konuşan ingiliz hocalardan da çok benzerini duyabiliriz.

Tekrar dinledim de çok hafif bi almanca vs gibi vurgusu var adamın. Flemenkçe hiç duymadım almancaya benziyorsa ondandır.
  • avatar is back  (05.07.21 01:39:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.