[]

İphone 11 için şarj adaptörü

Şu ürünü alacağım ama acaba zamanla pil ömrünü yer mi?
Yani 27 w olması çok sorun çıkartır mı cihaza?


www.amazon.com.tr

 
Geçen Apple Store'da 20W olması lazım demişlerdi. Normalde ben 35W macbook şarj cihazı ile şarj ediyorum (iP 10) henüz patlamadi ama fazla ısınıyor.

Orijinal ürün öneririm.
  • himmet dayi  (04.07.21 19:49:18) 
orijinal 20W öneririm. onun da hızı fena değil. applea güvenmiyorum ben başka malzeme kullanmaya ya.


  • ala09  (04.07.21 20:35:36) 
20 w orijinal apple gayet güzel hızı da iyi. Ben olsam almam bunu.


  • megalomaniac  (04.07.21 22:29:12) 
power delilery var, uygun gücü verir


  • passion rules the game  (04.07.21 22:49:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.