Sana Doğru - Ajda Pekkan

www.youtube.com

bu şarkıyı yeni duydum ki sıkı bir Ajda hayranıyımdır. Arkadaşıma attım o da ilk kez duydum dedi. İlk kez duyan başkaları var mı?

Bir de böyle Ajdacığımın az bilinen şarkılarını atabilir misiniz?

'sana doğru' ajda'nın en sevdiğim iki şarkısından biridir ki ben de nispeten yeni duydum diyebilirim 3-4 yıl olmuştur ancak.
diğer favori şarkım da 'ne tadı var bu dünyanın', ama onu biliyorsunuzdur?

  • asisamus  (04.07.21 12:06:33)
ajda'nin en sevdigim az bilinen sarkisi: her yasin bir guzelligi var

youtu.be
  • in vino veritas  (04.07.21 13:51:05)
(bkz: Gerçek ve düş) - tüm zamanların en sevdiğim ajda pekkan şarkısı
(bkz: duygularımın bittiği yerde) - bu beni pek etkiliyor. Özellikle yaz akşamlarında güzel gider
(bkz: dertliyim arkadaş) - funk tarzda ama değil de gibi. çok güzle bir altyapı ve vurulduğum nağmeleri var
(bkz: baksana talihe) - yakın geçmişte coverlandı bu ama yine de ajda pekkan'ın versiyonu en iyisi.
  • teletabi  (04.07.21 15:45:42)
Linkteki şarkının olduğu albümündeki bütün şarkıları çok iyi. Hatta bence şimdiye kadar yapılmış en iyi Türkçe pop albümlerindendir.

  • cell_in  (04.07.21 17:59:04)
Mia Martini - Quante Volte isimli parça orjinali oluyor kardeşim..

www.youtube.com
  • anteelope_  (18.08.21 22:20:04)
biliyordum evet güzel bir şarkı. ben de bu ara ilk kez 'düşünme hiç'i dinledim o da baya iyi.

  • epleindebisous  (18.08.21 22:30:17)