[]

windows 11 de nereden çıktı?

yahu bunlar windows 10'dan sonra başka windows çıkarmayacağız dememişler miydi?

windows 10'u satın almış olanlar 11'e ücretsiz geçiş yapabiliyor mu acaba?


 
iki sorunun da cevabı evet. ama her pc değil - www.microsoft.com


  • celeron 300a  (04.07.21 00:39:48) 
Evet ücretsiz geçiş mümkün. Aslında windows 10 güncellemesi de olabilecek bir sürüm; ama çeşitli güvenlik gereksinimleri istedikleri için 5 seneden eski bilgisayarların çoğu 11 kaldırmayacak o yüzden ayrı bir sistem olarak geliyor.


  • aguen  (04.07.21 00:40:16) 
Desteklenen AMD ve Intel işlemciler için iki link bırakayım:
docs.microsoft.com

docs.microsoft.com

Eğer işlemcin bu listede değilse muhtemelen geçemeyeceksin.
  • nehara  (04.07.21 02:08:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.