Youtube'da neleri izliyorsunuz?

1-Hangi kanalları takip ediyorsunuz?
2-Eğlenmek için ne izliyorsunuz?

euro 2020 gündemi nedeniyle normalde takip etmediğim socrates dergi ve vole kanallarını takip etmeye başladm turnuva başlangıcında...
onun haricinde aylar öncesine kadar pubg mobile videoları izliyordum kozmik karınca ersin yekin vs. ama bi süre önce bıraktım.

düzenli takip ettiğim ama her videosunu izlemediğim bir hardware plus kaldı. onnu da bir nevi nostalji diye tutuyorum. çıkmadım takipten. böyle.
  • fff02561  (03.07.21 19:51:38)
history of the earth
history of the universe
veritasium

eglence icin burada olan burada kalir
  • antikadimag  (03.07.21 19:56:33)
Sesli Kitap Sokağı Radyo Tiyatrosu

Çantada Kitap

Satranç Analizleri

Rotasız Seyyah

Ahmet Şefin Mutfağı
  • zidan  (03.07.21 19:58:39)
Socrates dergi
Hastalık bu futbol
Ruhi çenet
Rotasız seyyah

Favorilerim
  • birmilyonunvarmi  (03.07.21 20:05:51)
Bununla ilgili epey uzun bir listem var :D

400 üzeri kanal takip ediyorum bi yüz tanesinin her yeni videosunu izliyorumdur.

Özet olarak Woodworking, DIY making, Music Production, Populer Science ve Retro Games ana başlığı altında toplayabiliriz.
  • hedep  (03.07.21 20:13:13)
chad zuber

  • king lizard  (03.07.21 20:26:03)
Eğlenmek için Mesut süre ile ilişki testi.

  • Jux  (03.07.21 20:39:39)
Hüseyin mutlu
Engin bozkurt
Enver tuna
Teknoseyir
Burda olan burda kalır
Japonic
Müebbet muhabbet
Techmoan

Daha var da aklıma gelmiyor.
  • sutlu nescafe  (03.07.21 21:06:17)
Bald and bankrupt
Apetor
Arada esg aciyorum oda guzel
  • thesomberlain  (03.07.21 21:38:31)
Mesut Süre
Deniz Dülgeroğlu
Nisan Hakan
  • logic  (03.07.21 22:00:19)
socrates dergi (daha çok basketbol yayınları, avrupa şampiyonası nedeniyle futbola da bakıyorum şu ara)
teknoseyir - teknoloji
flu tv- ilgimi çeken bir konu olursa izliyorum.
yiğit tezcan- ağırlıklı olarak f1 ama genel olarak f1-boks-spor belgeselleri
enis kirazoğlu- bilgisayar oyunları.
chess 24 türkçe- uluslararası turnuvaları falan veren iki satranç sever arkadaş. çok anlamayan bir insanın da yapılan hamleleri anlaması açısından yorumlayarak anlatmaları hoşuma gidiyor.
  • syozkn  (03.07.21 22:00:29)
Genel olarak:
Mr sark
Donut operator
Barstool pizza review
Carwow
Savagegeese
Internet historian

Izledigim şeylerde;
Parks and recreation, office, Brooklyn 99 vb şeylerin komik sahnelerini tekrar izliyorum.
  • logisticsmanager  (03.07.21 22:38:38)
bu aralar sadece: benekli ayhan

  • edgenabby  (03.07.21 22:44:37)