[]

Veterinerin muayenesini beğenmedim.

Sabah kedimi veterinere götürdüm, bildiğim bir yer ama asıl iş kliniğin sahibi veterinerdeymiş meğer, sabah o yoktu. Muayene eden veteriner elle karnının altından hiç muayene etmedi. İdrar kesesine ve bazı iç organlara bu şekilde dışarıdan dokunarak, sıkarak vs. bakabiliyorlar diye biliyorum. Ağzına, dişlerine bakmadı. Sadece ateş ölçtü. Kusma, yabancı cisim yutma var mı diye sordu. Ateşi yüksek diye antibiyotik ve ateş düşürücü verdi, yarın tekrar gelin dedi.

Şimdi bu muayene benim içime sinmedi. Öğleden sonra asıl hekimin geleceğini biliyorum. Yarını beklemeden tekrar gitsem mi? Sabah geldim içime sinmedi desem sabahki muayeneyi yapan hekime çok ayıp olur mu? Tekrar ateş ölçtüreceğim yarına kadar bekleyemezdim diyebilirim. Ne yapayım, götüreyim uygun bir dille içim rahat etmedi diyeyim insan gibi ne olacak? Sabahki hekim de genç ve tecrübesiz olabilir insanlık hali belki unuttu. Bu kliniği başka sebepten dolayı çok seviyorum da çalışanları üzmek istemem.


 
gidin tekrar öbür hekimi beğeniyorsanız. kusura bakmayın çok endişelendim evhamlıyım biraz falan diye geçiştirirsiniz. veya karnında bir şey varmış gibi hissettim falan diyebilirsiniz. üzmek istemiyorum dediğiniz için bahane önerdim ama nihayetinde diğer veterinere ayıp olup olmaması kedinizin sağlığından önemli değil. geçmiş olsun


  • amugochi  (03.07.21 11:26:22) 
amugochi +1

siz de bir görün istedim diyebilirsiniz, sorun olmaz ki.
kendi hekiminize göstermek istemeniz normal.
  • blatta hiberna  (03.07.21 11:32:48) 
Götür bence icine sinmedi ise. Kimse niye getirdin demez bence. Kırmak istemiyorsan dediğin gibi uygun bir dille içim rahat etmedi, ateşi düşmemiş gibi geldi, duramadım çıktım geldim dersin. Takılmaz bence kimse ikinci gelişine.

Geçmiş olsun.
  • elorelia  (03.07.21 17:01:53 ~ 17:02:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.