[]

Çıplak dizisi 2.sezon final

kafam allak bullak oldu. Biri açıklayabilir mi ?
 
-spoiler - mi? bilemedim.

kızı ilk sezonun sonunda öldürünce bir deus ex machina gerekliydi. onu da böyle bir şeyde bulmuşlar anlaşılan. sonuçta mistik bir şekilde 1. sezonun finaline bağlamış oldular işte :)

nihayetimde dark (dizi) falan gibi görelilik teorisi , bengi dönüş, brom atom modeli , schopenhauer falan kasacak halleri yok. üç ev var falan filan şekilleriyle bir sezona daha göz kırptılar olursa can evrenol ve şürekası bir hafta daha villa kiralayıp takılır mesele bu.

(bkz: lsd)
(bkz: bad trip)
(bkz: Neuro-Linguistic Programming)
(bkz: budizm)
(bkz: islam )
(bkz: mistisizm)
(bkz: okültizm)

(bkz: masumiyet)
(bkz: kader) (bkz: zagor)

bazı korku filmi temaları

çorba...
  • Ufuk  (03.07.21 06:03:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.