[]

Köpek ve tüy dökme

Selamalar, sokakta sürekli olarak baktığımız 3 köpek var. Son 4-5 gündür tüylerinde dökülme var. Az önce elimizle çektiğimizde tüyleri avuç avuç geliyor. Ne olmuş olabilir ve bu rahatsızlığı nasıl giderebiliriz?
Bölgede çok fazla köpek var ama 3 tanesi bizim sitenin önünden ayrılmıyor bizden dolayı. 
Köpeğin tüy dökme zamani olabilir mi? Benim köpeğim 1.5 ay önce günde 1 köpek tüy dokerdi. Su an tek tük. Ama o zamanlar ayda bir süpürge torbası değişiyordu, günde bir kere süpürge yapiyorduk.


  • logisticsmanager  (02.07.21 01:16:17) 
Merhaba , eğer viral bir durum yoksa mevsimsel olabilir. münkünse biotin takviyeiçeren bir destek verebilirsiniz. yada bir tık kaliteli mama ile besleyebilirsiniz. ben alışverişlerimi (git: www.petburada.com) adresinden yapıyorum. tavsiye ederim.


  • syka  (02.07.21 11:12:26) 
deri görünecek kadar tüyler öbek öbek dökülüyor ve beraberinde aşırı kaşıntı varsa uyuz ya da bir dış parazit olabilir. yakınlarda veteriner varsa foto ile gösterin belki yardımcı olur.


  • windymimas  (02.07.21 16:20:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.