[]

Kalkan icin oneriler

Merhaba herkese, tatil donusu 1-2 gece kalkan da kalmak istiyorum, oncesinde kas’ta kalacagiz o sirada tekne turu, kaputas, patara vs. gildilecek. Ama Kalkani merak ediyorum hic gitmedim daha once. Otel bakiyorum da kalamar beach e yakin bir yer buldum. Ama zamanimiz az oldugu icin orada otelin denize girecegimiz yere yakin olmasini istiyorum. Nerede bi otelde kalmak daha mantikli olur? Ve hangi beachi tavsiye edersiniz? Ayrica aksam yemegi icin restaurant oneriliniz varsa de sevinirim.
 
Biz ev kiraladığımız için otel tavsiyem yok maalesef ama rakı-balık ya da meze için salonika çok iyi. Mezeleri güzeldi iki yaz gittik.
Bir de ziizi ristorante diye bir pizzacı var bir otelin altında. Ufak bir yer ama pizzaları çooook güzel.

  • somethinginthewayshemoves  (02.07.21 01:01:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.