[]

Mercimek köftesi buzluğa atılır mı?

Çıkarınca tadi kötü olur mu acaba?

Haftaya birkaç günlüğüne yatılı misafirimiz var da, buzlukta yiyecek bir ieylerimizin olması pratik olur diye düşündük. Köfte koyduk, börek koyacağız, mercimek köftesi düşündüm, başka önerisi olan varsa da alırım.


 
etsiz çiğ köfte atılıyor mercimek de atılır bence


  • olutaklidi  (01.07.21 17:10:21) 
Koyma, ben denemiştim çözüldüğünde tadı bir garip olmuştu


  • calginruh  (01.07.21 23:05:05) 
Buzluktan çıkınca dağılıyor, tadı da taze hali kadar iyi olmuyor ama çöpe gideceğine zor zamanda bu şekilde yenebilir.


  • curukturpkokusu  (01.07.21 23:14:58) 
Kek yapıp koyabilirsiniz, kurabiye de olur. Hatta poğaça da yumuşacık oluyor çözdürüp mikrofalgaya atıp 20 sn ısıtınca.
Salaramsı şeyleri anlık yapın, bunlar hazırda dursun.

  • somethinginthewayshemoves  (02.07.21 01:10:20) 
köfte güzel olmaz açıkçası. zaten hazırlanması kısa süren bir şey. fırında ısıtılacak şeyler mantıklı olabilir.. içli köfte, pide, lahmacun.. gibi iyi oluyor. etsiz çiğ köfteyi, mercimek köftesini yapması en fazla yarım saat sürer. yufka alıp tekli börek sarıp buzluğa atabilirsiniz. fırını ısıtıp taz şekilde pişirmek kalır.


  • tiptansoguyantipci  (02.07.21 12:56:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.