[]

Ağaç diktirmek

Ağaç diktirme işi nasıl oluyor? Parasını verip bir ağaç diktirmek mümkün mü? Böyle bir şey var mı? Deneyen varsa nasıl olduğunu anlatabilir mi? Benim uğraşmam zor. Bahçede zaten bir sürü ağaç var. Ben böyle ağaçlandırma bölgelerine bir ağaç katkıda bulunmak gibi bir şeyden bahsediyorum. Bir de para ödedikten sonra gerçekten dikiyorlar mı, o da var.
 
Tema Vakfi'nin boyle bir uygulamasi vardi, hatta hediye olarak bile agac dikimi hediye edilebiliyordu birilerine.

www.tema.org.tr
  • sertac akin  (01.07.21 16:11:52) 
eskiden sadece tema vardı, şimdi pek çok yer var. ağacın dikilmesini istediğiniz bölgeyi de seçebiliyorsunuz


  • ofelia  (01.07.21 16:29:02) 
ağaç dikimi için tema vakfı gibi sivil toplum kuruluşlarını tercih edebilirsiniz. yanlış hatırlamıyorsam tema'ya bağış yaptığınızda, bağış bedeli karşılığı fidanı o anda oluşturdukları ormana dikiyorlar ve size bir sertifika veriyorlar. gerçekten dikiyorlar mı? bence dikiyorlardır. yılların tema vakfından aksini beklemem.
eğer kendiniz için ya da şirketiniz adına hatıra ormanı yaptırmak gibi daha kapsamlı birşey düşünüyorsanız profesyonel hizmet almanız gerekir. öyle bir niyetiniz varsa bana özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

  • semyasa  (01.07.21 16:44:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.