[]

Roll on tavsiyesi

Adidas roll on kullandım uzun bir süre. Çok iyiydi. Hiç koku yapmıyordu. Sonra Rexona aldım. Üzerinde 48 saat yazmasına rağmen Adidas kadar etkili değil. Adidas gibi başka hangi markalar var? Nivea nasıldır?
 
Daha önce benzer bir duyuruya da yazmıştım. Yves roche almıştım memnundum etkisi iyiydi. Ama aynı ürün yok artık, şu an piyasa da olanları denemedim.
Rosman’dan aldığım kalıcı değil, beğenmedim.
Farmasi’yi denemeyi düşünüyorum. Belki deneyenler fikir verir diye yazdım ama satış elemanı çok olduğundan gerçek bir deneyim mi güvenemiyorum.
Nivea ve fa kullandığımda memnundum
  • epitaf  (01.07.21 13:34:08) 
Gillette Endurance Arctic Ice Antiperspirant Clear Gel
üstüne tanımam

  • jamswety  (01.07.21 15:29:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.