[]

Bu hastalık için hangi branş

bir ay önce göğüs ağrısı için dahiliyeye gittim akciğer filmi çekildi bişi yok dedi kardiyolojiye gönderdi, kardiyolog ekoda bi parlama var dedi perikardit ilaçları verdi, başka bir doktor kalp zarında kalınlaşma var biraz dedi.

dün yine başka bi doktora gittim parlama var ama ekon bir ay öncekiyle aynı muhtemelen kalbindeki sorun daha önce olmuş geçmiş, kalbinde hiç bi sorun yok dedi. ama benim şikayetlerim artmaya başladı, göğsümün sol tarafı ve sırtım ağrıyor.

kardiyoloğa nedenini sordum göğüs cerrahi veya fizik tedaviye git kas ağrısı veya boyun düzleşmesi olabilir dedi. ben şimdi bu ağrı için hangi bıranşa gideyim hastanelerde boşuna vakit kaybetmek istemiyorum. Teşekkürler.

 
covid gecirdiniz mi? covid gecirip kalici / uzun vadeli hasar ile cebellesenlerin problemlerini henuz kimse anlamiyor o yuzden soruyorum, belki bu konuda tecrubeli birini aramak gerekebilir eger oyle bir durum varsa. gecmis olsun.


  • robokot  (01.07.21 11:33:52) 
@robokot covid geçirdim ama yine de hangi branşa gitmem gerektiğini bilmiyorum, önce göğüs cerrahiye gideceğim sanırım


  • lorne malvo  (01.07.21 19:07:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.