[]

Allahını seven üzerime vantilatör atsın!

Merhabalar

Yanıyorum arkadaşlar, ne yaptıysam serinlemeyi başaramadım. Havalandırma, cereyan yapmak veya özel perdeler yalan. 1+1 evde oturuyorum ve sadece akşam üstü 1 saat oturma odasına direkt olarak vurmasına rağmen tüm gece hamam gibi oluyor içerisi.

Fiyat/performans ürünü bir vantilatör arıyorum, tavsiyelerinize talibim.

 
2 sene önce 250 liraya almıştım bunu, uçmuş fiyatı.

m.n11.com
  • inheritance  (30.06.21 19:11:21) 
sulu falan alma. ufo ve alf markalar da gereksiz pahalı. sanayi tipi vantilatörlere bakabilirsin.


  • sutlu nescafe  (30.06.21 19:13:42) 
Vantilator serinletmez ki, hatta biraz odayi isitir.


  • divit  (30.06.21 19:34:47) 
Alacağın şey bu olmalı. Motoru da güçlüdür. Eski ama işlemci fanı gibi üfleyen şimdiki vantilatörlere asla benzemez. Adı raks ama modelini bilmiyorum.

i.hizliresim.com
  • Erva  (30.06.21 20:47:44) 
vantilatör rüzgarı serinletir sana çarptığı esnada, suni bir serinleme de değildir. ama odayı soğutmaz, air conditioner değildir


  • comp  (01.07.21 02:04:10) 
bulabildigin en ucuz vantilatoru al sadece fan buyuklugune bak. cok cok az fark olacaktir benzer boyutta iki vantilator arasinda.


  • robokot  (01.07.21 03:03:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.