[]

Türkiye rus turistlere kapıları kapatamaz değil mi?

Türkiye 1 temmuzdan itibaren asya ülkeleri, brezilya ve afrikaya (sanırım kuzey) uçuşları yasaklıyor. Muhtemelen turist oranı düşük ülkeler diye. Parasızlıktan kıvranan türkiye için rus turistlere yasak koyması düşünülemez değil mi?
 
Hic sanmiyorum :/ rus ve ingilizler guneyin cani cigeri :D


  • invictae  (30.06.21 18:35:34) 
asilamayi bile onlar yuzunden hizlandirdilar bence :) hayatta olmaz oyle bir sey.


  • in vino veritas  (30.06.21 18:44:18) 
Mümkün değil.


  • iwasbornonamountainside  (30.06.21 18:46:04) 
in vino +1 her sey onlar icin, biz sadece araciz ahah


  • invictae  (30.06.21 18:48:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.