İş arkadaşı düğüne katılmamızı beklemiyordur dimi?

Evden çalıştığım için iş arkadaslarimin çoğunu tanımıyorum. Bir tane kızla da bir kaç kez çalıştık ama öyle samimi değiliz. Davetiye atmış gruba herkesi bekliyorum diye.

Ortak hediye alımına katılıyorum bence bu yeterli. Ekstra olarak gelmeyeceğim diye bahane uydurmak zorunda değilim çünkü zaten o da biliyordur gelmeyecegimi diye düşünüyorum. Evet, nezaketen mesaj atılmalı mı sizce? (Bence hayır :( ama emin olmak istedim)

Davetiyede lcv bölümü var mı? Nezaketen de olsa katılım durumunuzu bildirirseniz iyi olur. Tabi ki gelmeyeceğinizi zaten biliyordur:)

  • suicides underground  (30.06.21 00:53:45)
Ben olsam nezaketen gelemeyeceğimi belirtirdim. bunlar ince sosyal jestlerdir, insanlarla iyi ilişki kurmaya yardımcı olur. Atmazsan zararı olmaz atarsan faydası olur yani.

  • Jux  (30.06.21 01:17:15)
Beklemiyordur

  • Kahir ekseriyet  (30.06.21 01:21:31)
Covid salgini hala ortadayken herkesin gelmeyecegini biliyordur.

  • Avoiding The Puddle  (30.06.21 02:42:34)
Kanka ben davet bile etmedim. Bir arkadaş evlendi o da beni davet etmedi. Ben yeniyim. Öyle aman aman bir hukukumuz da yok. Beni davet etmemesi çok doğal bence. Benim kimseyi davet etmemem gerektiğini düşünüyorum. İnsan ne de olsa sizin gibi garip bir vicdan muhasebesine giriyor. Bence üzerinize alınmayın. Daha samimi olduğu insanları çağırmıştır. Ama sizin durumda gelemeyeceginizi belirtseniz daha uygun olur.

  • allah yazdiysa bozsun  (30.06.21 07:50:06)
Ben olsam ortak hediyeye de katılmazdım.
Bana mı evleniyor sanki?

  • trixi  (30.06.21 08:00:50)
jux +1

  • in vino veritas  (30.06.21 08:51:13)
Kesin gelmeni istese LCV alırdı, salla boşver.

  • lcha  (30.06.21 09:20:49)
Siz de gruba çeyrek altın fotoğrafı atın!

Benim gelmemi isteyen bana özel davetiye getirir, ya da uzaksa telefon eder nezaketen de olsa kendi çağırır.
  • John Bloor  (30.06.21 10:26:50)