[]

Bu kiralık yer neden ucuz? (İrlanda)

Diğer fiyatlarla kıyaslayınca çok ucuz gözüküyor. Konumu ve evin tarzı da kötü değil.
www.airbnb.com.tr
Eve 2 kişilik yazmış. Zaten 2 kişi tutacağız. 340 liraya geliyor 1 gün için…


 
Öğrenci yurdu gibi bir yer. Yanında misafir falan da getiremezsin, yemek pisiremezsin. Tv yok, buzdolabi yok, kettle yok. En azindan odada göremedim.
En basit temel seyleri vermisler o kadar.

  • logisticsmanager  (29.06.21 21:27:51) 
Evin tarzi demissiniz de burasi bir ev degil, pansiyon/motel gibi bir yer. Dikkat ettiyseniz mutfak yok mesela, sadece yatak odasi ve banyosu var mekanin. Haritadan baktiysaniz etrafi ogrenci pansiyonlari ile dolu, muhtemelen sehir disindan gelen ogrencileri hedefleyen bir girisim burasi da.

Nereye gideceginize bagli olarak yeri fena degil, hemen yaninda Luas (tramvay) duragi var. 15-20 dakika yururseniz de Dart istasyonuna (buranin treni) ulasirsiniz.
  • sertac akin  (29.06.21 21:50:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.